Bře
19
2022
--

Schůze ZO ČSV Úvaly – 24.3. – 19:00 hodin a HRR NA MOR

Vážení přátelé, svoláváme výroční schůzi na čtvrtek 24.3.2022 – v 19:00 hodin do hotelu Budka Úvaly.

Jelikož jsme z důvodu covidu neměli loni možnost se sejít a neměli tak výroční schůzi, je nutné, abychom si zvolili nové vedení, probrali novinky v naší ZO a také se prostě jen sešli a prodiskutovali s kolegy, jak nová doba ovlivňuje i nás včelaře a naše svěřenkyně.

Hotel Budka, jak mnozí víte, dostal konečně šanci vrátit se do dob své slávy a ve velmi špatném stavu, lze hovořit až havarijním, ho odkoupilo město Úvaly. Chystá se tím pádem jeho velká rekonstrukce, aby se zase stal dominantou Úval a nedělal ostudu. Proto i sál a hospoda se ke konci března zavírají a my máme poslední možnost se zde setkat, jak jsme se mnoho let setkávali. I proto se prosím dostavte v hojném počtu, na pořadu dne bude I výběr místa pro naše další setkávání…

Kdo se účastní akce HRR NA MOR a má připraven vzorek, vezměte ho s sebou, budeme je tam také vybírat. k akci HRR NA MOR: každý včelař dostal od Středočeského Kraje, který akci financuje, dopis a dvě skládačky krabiček na odběr vzorku. Jelikož je to ale akce Středočeského kraje, dostali je pouze včelaři, kteří mají BYDLIŠTĚ – nikoli stanoviště včel na území kraje… proto kdo má včely např. v Jirnech, ale adresu trvalého pobytu Praha 9 (jiný kraj) – tyto krabičky nedostal. Někteří se po nich tím pádem shánějí. Vemte prosím ti z vás, kteří dostali dvě a využili jednu (nebo žádnou) pro svůj vzorek, volnou krabičku(y) s sebou a dejte je kolegům, kteří jsou z Prahy a postrádají je. Moc to pomůže, krabičky nám chybí. Organizátoři mi slíbili poslat 20 krabiček na naši ZO, ale asi zapomněli… za každou krabičku tak bude lépe 😊. Vzorek nelze odevzdat v jiné krabičce než k tomu určené!

S pozdravem Jan Lehečka

Autor Rubriky: Nezařazeno |

Webmaster Tomáš Mudroch | Theme: Aeros 2.0 by TheBuckmaker.com